linkedin behance facebook instagram odnoklassniki medium twitter vimeo vk youtube logo-edx
Ana içeriğe dön

SaaS'ta La Vista Kodluyoruz Kodluyoruz


Software as a Service (SaaS) girişimcileri için hazırlanmış en önemli içerikleri bu derste topladık.

Ders Hakkında

SaaS'ta La Vista, Türkiye'nin neresinde olursa olsun potansiyeli yüksek, erken aşama Software as a Service (SaaS) girişimcilerini destekleyen bir eğitim, mentörlük ve destek programı. Kodluyoruz ve Viveka'nın el ele vermesiyle başladı. 2020'de 17 girişimle yola çıktık.

Destek programında katılımcılarla paylaştığımız değerli bilgileri herkese açmak için, bu dersi yayınlamaya karar verdik. Tüm girişimcilere faydalı olması dileğiyle! Daha fazla bilgi için: https://www.kodluyoruz.org/saastalavista/

İçerik

  • Yapı Taşları
  • Müşteri
  • SaaS Başarı Ölçütleri
  • MVP ve Yalın Girişim
  • Pastayı Paylaşmak
  • Hayata Geçirmek: "Real Artists Ship"
  • Fiyatlandırma ve Büyüme

Ders Gereklilikleri

Bu dersi almak için ön hazırlık yapmanıza gerek yok. İçerikler girişimciliğe ilgisi olan herkese uygun.

Dersleri Sunan Mentorler

Course Staff Image #1

Beril Karabulut

Beril, Viveka’da Tasarım ve İletişim Lideri. Aralarında App Samurai, Connected2.me ve Netvent’in bulunduğu çeşitli şirketlerde UI/UX tasarımı üzerine çalıştı, yalın ve agile takımlarda yer aldı. Hacettepe Üniversitesi mezunu.

Course Staff Image #2

Can Avunduk

Can, Türkiye’nin ilk mobil ödeme girişimi olan 3pay.com'de çalıştıktan sonra Garanti Bankası'nda mobil platformdaki servis ve ürünlerinden sorumlu oldu. Son 6 yıldır Google'da çalışıyor. Bilkent Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi mezunu.

Course Staff Image #1

Ege Özgirin

Ege, Boston’da Oda girişiminin kurucusu ve Y Combinator Girişimcisi. İTÜ ve MIT’de eğitimini tamamladı, ve MIT Sinha Laboratory for Vision Research’te Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. Makine öğrenmesi ve görüntü işleme üzerine uzmanlığını ilerletti.

Course Staff Image #1

Emin Okutan

Emin, Viveka’nın Kurucu Ortağı. Girişimcilik eğitimi, mentörlük, mentör eğitimi, hızlandırıcı programlar ve program tasarımı üzerine pek çok deneyimi var. Bilkent Üniversitesi ve Amerika’daki Maine Üniversitesi mezunu.

Course Staff Image #1

Emre Şarbak

Kodluyoruz'un kurucularından olan Emre, eğitimini Robert Koleji, Washington University in St. Louis ve Georgia Institute of Technology'de aldı. Türkiye'de McKinsey'de çalıştıktan sonra Amerika'da LaunchCode'da VP of Technology olarak çalıştı. Şu an MIT'de Mediate'in kurucusu olarak çalışıyor.

Course Staff Image #1

Eran Filiba

Eran, Tufts Üniversitesi Ekonometri Mezunu. Endeavor'da Search and Services Associate olarak desteklenecek startupların seçimi ve desteklenmesi ile ilgili görev aldı. Gamoba.com'da CEO, Evim.net'te Ürün Yöneticisi oldu. Paraşüt'te Ürün Direktörü olarak çalıştı. Şu an Üretim Bandı adlı podcast'in kurucusu ve sunucularından.

Course Staff Image #1

Erdoğan Çeşmeli

Erdoğan, kariyerine 1999’da Amerika’da GE Global Araştırma Merkezi’nde araştırmacı olarak başladı. GE Türkiye’de Stratejik Yatırımlardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu ve şu an Boston’da IBM Watson Health’te liderlik pozisyonunda. Bilkent Üniversitesi, Ohio State Üniversitesi, ve Chicago Üniversitesi mezunu.

Course Staff Image #1

Gülcan Yayla

Kodluyoruz'un kurucularından olan Gülcan, ODTÜ Endüstri Mühendisliği ve Washington University in St. Louis'te tam burslu MBA ve MSW mezunu. Türkiye'de Eczacıbaşı Holding'te, Washington DC'de ise Malala Fund ve Dünya Bankası'nda çalıştı. 2019'da Kodluyoruz'a tam zamanlı odaklanmak için Türkiye'ye döndü.larından.

Course Staff Image #1

Nil Tuzcu

Nil Tuzcu, Harvard Üniversitesi’nde hikaye anlatımı, deneyim tasarımı ve veri görselleştirme üzerine çalışıyor. Çok disiplinli yaptığı işlerde, karmaşık politik, ekonomik ve coğrafi veriyi kullanıcının anlayabileceği şekilde sunuyor. Cornell Üniversitesi ve MIT mezunu.larından.

Course Staff Image #1

Çağrı Hakan Zaman

Çağrı, MIT Virtual Experience Design Lab’de araştırma lideri, ve MIT Computer Science and Artificial Intelligence Laboratory’de araştırma asistanı. Aynı zamanda Mediate’in kurucu ortağı olan Çağrı, eğitimini İTÜ ve MIT’de aldı.

Kaydol